Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiPasaules čempionāts ISSF disciplīnās, Granada 2014, Spānija.


22.09.14

 Spānijas pilsētā Granada no 6. līdz 19. septembrim norisinājās Pasaules čempionāts visās olimpiskajās disciplīnās. Sacensībās piedālījās un vēsturisku uzvaru junioru konkurencē komandu vērtējumā izcīnija Latvijas izlase 10 m pneimatisko pistoļu disciplīnā, tās sastāvā - Lauris Strautmanis, Emīls Vasermanis un Kristaps Smilga. E. Vasarmanim bronzas medaļa arī individuālajā vērtējumā.

Pieaugušo konkurencē vienīgais Latvijas pārstāvis bija Dainis Upelnieks, kurš piedalījās apaļā stenda šaušanā. Šāvējam sacensības izvērtās pagalam neveiksmīgi un ar rezultātu 105 no 125 sašauti mērķi, ierindojās vien 112. vietā 129 dalībnieku konkurencē.

Kā atzīst pats šāvējs, sacensībās šaut ir bijis sarežģīti, jo Itālijā ražotās Materelli šķīvīšu metamās mašīnas, met mērķus neierastā tempā, kas prasīja papildus pielāgošanos šautuves īpatnībām. Ar šo uzdevumu šāvējs sacensību laikā netika galā un konkurētspējīgu rezultātu uzrādīt nespēja.


Atpakaļ