Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiNo H.H. Amir Grand Prix 2015 Latvijas komanda pārved visu medaļu komplektu.


03.02.15

 Atsaucoties uz Kuveitas šaušanas federācijas uzaicinājumu, Latvija sacensībās tika pārstāvēta 5 cilvēku delegācijā. Komandas vadītāja pienākumus pildīja Latvijas šaušanas federācijas viceprezidents Ivars Briedis, trenera pienākumus - Zigfrīds Markainis. Pieaugušo konkurencē piedalījās Dainis Upelnieks un jauniešu konkurencē Lauris Strautmanis un Emīls Vasarmanis. Kopā sacensībās piedalījās 750 dalībnieki un bija pārstāvētas 58 valstis.

Foto: Ivars Briedis (no kreisās), Emīls Vasarmanis, Lauris Strautmanis, Zigfrīds Markainis un Dainis Upelnieks.

Jaunajiem Tukuma sporta skolas audzēkņiem pilns medaļu komplekts!

Pirmā disciplīna jaunajiem šāvējiem bija 50 m pistole, kas norisinājās 26. Janvārī. Šajā disciplīnā veiksmīgāk startēja Lauris Strautmanis, kurš ar rezultātu 537 no 600 izcīnīja sudraba godalgu, jāpiebilst, ka pirmās vietas ieguvējam no Malaizijas piekāpās par nieka vienu punktu. E. Vasarmanis ar rezultātu 521 no 600 ierindojās 6. vietā.

Otrā disciplīna, kura jaunajiem šāvējiem ir visparocīgākā, 10m gaisa pistole startēja 29. Janvārī. Latvijas jaunie šāvēji šeit bija galvenie favorīti uz visaugstākajām vietām, ko arī veiksmīgi apliecināja, izcīnot divas vietas uz goda pjedestāla. Kaut arī pirms sacensību dienā pārliecinošāku sniegumu demonstrēja Emīls Vasarmanis, vienā no sērijām uzrādot perfektu sniegumu 100 no 100 punkti, tomēr pie zelta godalgas tika Lauris Strautmanis ar rezultātu 574 no 600 punkti. Emīls Vasarmanis ar rezultātu 568 no 600 punkti, izcīnīja bronzas godalgu. 

Vīriešu konkurencē Dainim Upelniekam pietrūkst nieka 3 punkti līdz pusfinālam.

Pēc pirmās sacensību dienas D. Upelnieka rezultāts bija 70 no 75 punkti, kas deva cerības pacīnīties par pusfinālu sacensību otrajā dienā. Tomēr otrajā sacensību dienā šāvējam sniegumu uzlabot neizdevās un ar rezultātu 116 no 125 punkti Dainis Upelnieks ierindojās dalītā 18.-20. vietā 52 dalībnieku konkurencē.


Atpakaļ