Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiPirmais 2015. gada Latvijas Kausa izcīņas posms Bauskā.


20.04.15

 Teju vai ziemīgos laika apstākļos, ir aizvadīts Latvijas kauss 2015 1. posms tranšejas stendā un 2. posms apaļajā stendā Bauskā. Sacensību dalībniekiem bija ne tikai jācenšas būt trāpīgiem savos šāvienos, bet arī jātiek galā ar dzestro Ziemeļvēju,  kas teju ikvienam liedza uzrādīt labāko sniegumu. Par spīti visam, dalībnieku ierinda sacensību sākumā un beigās bija vienlīdz gara.

Apaļais stends :

Otro reizi savā šāvēja karjerā uzvaras laurus plūca jaunais baušķenieks Emīls Starodubcevs, kurš uzrādīja arī labāko rezultātu kvalifikācijā, kas jaunajam sportistam deva maksimālo punktu summu kopvērtējuma ieskaitē. Otro vietu izcīnīja Gundars Briedis un trešo Kaspars Avens.

Tranšejas stends:

Par posma uzvarētāju kļuva pagājušā gada kausa ieguvējs Aleksandrs Andruškēvics, otro vietu izcīnīja Uģis Dronka un trešo seniors Valdis Mincāns, apliecinot, ka vēl ir apņēmības pilns cīnīties sezonas kopvērtējumā, jo uzrādīja labāko rezultātu kvalifikācijā.

Compak sportings:

Kārtējo reizi nepārspēti palika Grobiņas kluba "Lāčkoki" šāvēji, šoreiz labākais Edgars Galeckis kam tikai par punktu piekāpās pieredzējušais Ģirts Runnis. Trešo vietu izcīnīja Santoss Pauperis. Sanioru grupā Y50 labākais bija Aivars Dronka. Apvienotājā grupā Y20/Lady pie uzvaras tika Eduards Mitris.

Sacensību rezultāti šeit.

Foto galerija šeit.

 


Atpakaļ