Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs Kontakti

Veiksmīgs starts Latvijas šāvējiem 19. Žalgiris Grand Prix Viļņā, Lietuvā

05.09.16

Lielākajās Baltijas stenda šaušanas sacensībās Latvija tika pārstāvēta ar 14 šāvēju lielu komandu, kas bija otra kuplāka komanda aiz mājiniekiem lietuviešiem. Pa disciplīnām dalībnieku skaits dalījās līdzīgi - 7 apaļajā stendā un 7 tranšejas stendā.

Apaļais stends:

A grupas pusfinālā Latvija bija pārstāvēta ar 2 sportistiem - Dainis Upelnieks, kurš izcīnīja 3. vietu un Vadims Basovs, kurš izcīnīja 5. vietu. Vēl A grupā spēja iekļūt Emīls Starodubcevs, kurš ierindojās 8. vietā.

B grupā visi trīs Latvijas šāvēji kāpa uz goda pjedestāla vietas pirmajā trijniekā sadalot attiecīgi 1. vieta Valdim Kalējam, 2. vieta Egilam Āboliņam un 3. vieta Kasparam Avenam.

C grupā 4. vietu izcīnīja Mairis Upelnieks.

Tranšejas stends:

A grupā spēja iekļūt Rolands Birzgalis, Aleksandrs Andruškēvics  un Edgars Gailītis attiecīgi ierindojoties 9., 12. un 13. vietā.

B grupā iekļuva Atis Vēveris un Lauris Spārniņš attiecīgi ierindojoties 6. un 7. vietā.

C grupā bronzas godalgu izcīnīja Ivars Briedis, bet Igors Pužs ierindojās 12. vietā.

Video apskats no sacensību pusfināliem un fināliem šeit.