Martinelli kauss, LK 1.posms SK35 un SK35LR, LK 1.posms SK100 un SK100LR

Rezultāti - Martinelli kauss, LK 1.posms SK35 un SK35LR, LK 1.posms SK100 un SK100LR

pdf

SK 100

Lielums: 838.71 KB
Skatījumi : 398
Pievienošanas datums: 16.04.2024
pdf

SK 35LR

Lielums: 827.89 KB
Skatījumi : 338
Pievienošanas datums: 16.04.2024
pdf

SK 35

Lielums: 845.88 KB
Skatījumi : 344
Pievienošanas datums: 16.04.2024
pdf

SK 100LR

Lielums: 823.73 KB
Skatījumi : 290
Pievienošanas datums: 16.04.2024

Informācija

Datums 13.04.2024
Beigu Datums 13.04.2024
Šautuve Šautuve - Mārkulīči
Nolikums Martinelli_kauss 2024 _SK100.pdf Martinelli_kauss 2024 _SK35.pdf

SK-35 un SK-35LR šaušanas grafiks

1. šaušanas vieta (kreistā puse)2. šaušanas vieta (labā puse)
LaiksVārds UzvārdsLaiksVārds Uzvārds
09:00Gints Špakovs (sk35)09:00KATRĪNA PAULA DĪRINGA (sk35)
09:0009:00
09:00Renārs Birniks (sk35)09:00
09:00Linards Počs (sk35lr)09:00
10:10Arturs Skrebelis (sk35)10:10
10:10Nauris Kļaviņš (sk35)10:10Edgars Zeidmanis (sk35)
10:10Nauris Matvijuks (sk35)10:10Kārlis Bērziņš (sk35)
10:10Edgars Zeidmanis (sk35lr)10:10
11:20Beāte Goba (sk35lr)11:20
11:20Jānis Tams (sk35)11:20Kārlis Bērziņš (sk35lr)
11:20Peteris Virs (sk35lr)11:20Mareks Bašens (sk35)
11:20Nauris Kļaviņš (sk35lr)11:20Andris Sproģis (sk35)
12:30Beāte Goba (sk35)12:30Peteris Virs (sk35)
12:30Gints Špakovs (sk35lr)12:30Katrīna Paula Dīringa (sk35lr)
12:30Jānis Tams (sk35lr)12:30Juris Zelts (sk35lr)
12:30Oskars Subota (sk35lr)12:30
13:40Ivo Bērziņš (sk35)13:40Matīss Lācis (sk35)
13:40Edgars Ķirsis (sk35)13:40Gints Gailis (sk35)
13:40Oskars Subota (sk35)13:40Linards Počs (sk35)
13:40Jānis Kazerovskis (sk35lr)13:40Mārtiņš Turkopulis (sk35lr)
14:50Ivo Roštoks (sk35)14:50EDUARDS KAZEROVSKIS (sk35lr)
14:5014:50Mārtiņš Turkopulis (sk35)
14:50Aigars Legzdiņš (sk35)14:50Kristaps Briedis (sk35lr)
14:50Helēna Roštoka (sk35lr)14:50Ivars Briedis (sk35lr)
16:0016:00
16:0016:00
16:0016:00
16:0016:00
17:1017:10
17:1017:10
17:1017:10
17:1017:10

SK-100 un SK-100LR šaušanas grafiks

1. šaušanas vieta (kreistā puse)2. šaušanas vieta (labā puse)
LaiksVārds UzvārdsLaiksVārds Uzvārds
09:0009:00
09:0009:00Jānis Tams (sk100lr)
09:0009:00
09:0009:00
10:1010:10
10:10Linards Počs (sk100)10:10
10:10Gints Špakovs (sk100)10:10Jānis Tams (sk100)
10:10Renārs Birniks (sk100)10:10
11:20Arturs Skrebelis (sk100)11:20Andris Sproģis (sk100)
11:20Oskars Subota (sk100)11:20Mārtiņš Turkopulis (sk100lr)
11:20Linards Počs (sk100lr)11:20ANDRIS STŪRĪTIS (sk100)
11:20Oskars Subota (sk100lr)11:20Toms Gobins (sk100)
12:30Mārtiņš Turkopulis (sk100)12:30
12:30Nauris Kļaviņš (sk100)12:30Edgars Zeidmanis (sk100)
12:3012:30Mareks Bašens (sk100)
12:30Kārlis Bērziņš (sk100)12:30Nauris Matvijuks (sk100)
13:4013:40Juris Zelts (sk100lr)
13:40Jānis Kļava (sk100)13:40Andris Sproģis (sk100lr)
13:4013:40Peteris Virs (sk100lr)
13:40Ivo Roštoks (sk100)13:40
14:5014:50
14:50Kārlis Bērziņš (sk100lr)14:50Nauris Kļaviņš (sk100lr)
14:5014:50Juris Zelts (sk100)
14:5014:50Peteris Virs (sk100)
16:0016:00
16:0016:00
16:0016:00
16:0016:00
17:1017:10
17:1017:10
17:1017:10
17:1017:10
Rezultāti