Latvijas čemponāts ST100, ST100LR, Latv.čemp.ST35un ST-35LR ,Latv.čemp. SK-50 un SK-50LR

Rezultāti - Latvijas čemponāts ST100, ST100LR, Latv.čemp.ST35un ST-35LR ,Latv.čemp. SK-50 un SK-50LR

pdf

ST-35(01.06.2024)

Lielums: 3.65 MB
Skatījumi : 86
Pievienošanas datums: 04.06.2024
pdf

ST-35LR(01.06.2024)

Lielums: 1.62 MB
Skatījumi : 67
Pievienošanas datums: 04.06.2024
pdf

SK-50(01.06.2024)

Lielums: 3.02 MB
Skatījumi : 70
Pievienošanas datums: 04.06.2024
pdf

SK-50LR(01.06.2024)

Lielums: 1.62 MB
Skatījumi : 52
Pievienošanas datums: 04.06.2024
pdf

ST-100(01.06.2024)

Lielums: 3.00 MB
Skatījumi : 69
Pievienošanas datums: 04.06.2024
pdf

ST-100LR(01.06.2024)

Lielums: 1.60 MB
Skatījumi : 48
Pievienošanas datums: 04.06.2024

Informācija

Datums 01.06.2024
Beigu Datums 01.06.2024
Šautuve Šautuve - Mārkulīči
Nolikums Nolikums_01.06.2024 b.docx

SK-50 un SK-50LR šaušanas grafiks

1. šaušanas vieta (kreistā puse)2. šaušanas vieta (labā puse)
LaiksVārds UzvārdsLaiksVārds Uzvārds
09:00Kārlis Jurķis (sk50lr)09:00Jurijs Sinkevics (sk50)
09:00Janis Priedeslaipa (sk50)09:00Dāvis Zaube (sk50lr)
09:00Kārlis Bērziņš (sk50)09:00Beāte Goba (sk50)
09:00Arnis Priedeslaipa (sk50lr)09:00
10:10Aleksandrs Sergejevs (sk50)10:10Jurijs Sinkevics (sk50lr)
10:10Aina Smiltiņa (sk50)10:10Dāvis Zaube (sk50)
10:10Kārlis Jurķis (sk50)10:10Beāte Goba (sk50lr)
10:10Kārlis Bērziņš (sk50lr)10:10
11:20Arturs Skrebelis (sk50)11:20ANDRIS STŪRĪTIS (sk50)
11:20Jānis Ķirsis (sk50)11:20
11:2011:20
11:20Aina Smiltiņa (sk50lr)11:20Ieva Velika (sk50lr)
12:3012:30Agnis Dombrovics (sk50)
12:3012:30
12:3012:30Oskars Subota (sk50lr)
12:3012:30Māris Žviriņš (sk50)
13:4013:40Katrīna Paula Dīringa (sk50lr)
13:40Jānis Kazerovskis (sk50lr)13:40Agnis Dombrovics (sk50lr)
13:4013:40Oskars Subota (sk50)
13:40Eduards Kazerovskis (sk50lr)13:40Jānis Tams (sk50lr)
14:50Edgars Zeidmanis (sk50)14:50Nauris Matvijuks (sk50)
14:5014:50Jānis Tams (sk50)
14:50Linards Počs (sk50lr)14:50
14:50Matiss Baltalksnis (sk50)14:50Nauris Kļaviņš (sk50lr)
16:0016:00
16:0016:00Nauris Kļaviņš (sk50)
16:00Linards Počs (sk50)16:00
16:0016:00Mareks Bašens (sk50)
17:1017:10
17:1017:10
17:1017:10
17:1017:10

ST-35 un ST-35LR šaušanas grafiks

1. šaušanas vieta (kreistā puse)3. šaušanas vieta (centrs)2. šaušanas vieta (labā puse)
LaiksVārds UzvārdsLaiksVārds UzvārdsLaiksVārds Uzvārds
09:0009:0009:00Arturs Skrebelis (st35)
09:0009:0009:00
09:0009:0009:00
09:0009:0009:00
10:1010:1010:10
10:1010:1010:10
10:1010:1010:10
10:1010:10Māris Žviriņš (st35)10:10
11:20Janis Priedeslaipa (st35)11:20Kārlis Jurķis (st35lr)11:20Dāvis Zaube (st35lr)
11:20Arnis Priedeslaipa (st35lr)11:20Nauris Kļaviņš (st35)11:20Beāte Goba (st35)
11:20Katrīna Paula Dīringa (st35lr)11:2011:20Linards Počs (st35)
11:2011:20Aleksandrs Sergejevs (st35)11:20Jurijs Sinkevics (st35)
12:3012:30Aina Smiltiņa (st35)12:30Dāvis Zaube (st35)
12:30Nauris Kļaviņš (st35lr)12:30Jurijs Sinkevics (st35lr)12:30Linards Počs (st35lr)
12:30Katrīna Paula Dīringa (st35)12:3012:30Beāte Goba (st35lr)
12:3012:30Kārlis Jurķis (st35)12:30Nauris Matvijuks (st35)
13:40Edgars Zeidmanis (st35)13:4013:40Ieva Velika (st35)
13:4013:40Aina Smiltiņa (st35lr)13:40
13:4013:4013:40ANDRIS STŪRĪTIS (st35)
13:40Edgars Zeidmanis (st35lr)13:4013:40Kārlis Bērziņš (st35)
14:5014:5014:50
14:5014:50Jānis Kazerovskis (st35)14:50Oskars Subota (st35lr)
14:5014:5014:50Kārlis Bērziņš (st35lr)
14:5014:50Eduards Kazerovskis (st35lr)14:50
16:00Agnis Dombrovics (st35lr)16:00Jānis Tams (st35)16:00Oskars Subota (st35)
16:0016:0016:00
16:0016:0016:00
16:0016:0016:00
17:10Agnis Dombrovics (st35)17:10Jānis Tams (st35lr)17:10
17:1017:1017:10
17:1017:1017:10
17:10Mareks Bašens (st35)17:1017:10

ST-100 un ST-100LR šaušanas grafiks

1. šaušanas vieta (kreistā puse)3. šaušanas vieta (centrs)2. šaušanas vieta (labā puse)
LaiksVārds UzvārdsLaiksVārds UzvārdsLaiksVārds Uzvārds
09:00Agnis Dombrovics (st100)09:0009:00Jānis Tams (st100lr)
09:0009:00Aina Smiltiņa (st100)09:00
09:0009:0009:00Nauris Kļaviņš (st100lr)
09:0009:00Māris Žviriņš (st100)09:00Linards Počs (st100lr)
10:10Linards Počs (st100)10:1010:10Nauris Matvijuks (st100)
10:10Nauris Kļaviņš (st100)10:10Katrīna Paula Dīringa (st100lr)10:10Ieva Velika (st100)
10:1010:1010:10Arturs Skrebelis (st100)
10:10Agnis Dombrovics (st100lr)10:1010:10Jānis Tams (st100)
11:20Oskars Subota (st100lr)11:2011:20
11:2011:2011:20
11:20Oskars Subota (st100)11:2011:20
11:20Kārlis Bērziņš (st100)11:2011:20
12:30Matiss Baltalksnis (st100)12:30Jānis Ķirsis (st100)12:30Dāvis Zaube (st100lr)
12:30Aleksandrs Sergejevs (st100)12:3012:30Janis Priedeslaipa (st100)
12:3012:3012:30Arnis Priedeslaipa (st100lr)
12:30Kārlis Bērziņš (st100lr)12:3012:30Mārtiņš Gaņģis (st100)
13:4013:4013:40Jurijs Sinkevics (st100)
13:4013:4013:40
13:4013:4013:40Kārlis Jurķis (st100lr)
13:4013:4013:40
14:5014:5014:50Dāvis Zaube (st100)
14:5014:5014:50Jurijs Sinkevics (st100lr)
14:5014:5014:50Kārlis Jurķis (st100)
14:5014:5014:50
16:0016:0016:00
16:0016:0016:00
16:0016:0016:00ANDRIS STŪRĪTIS (st100)
16:0016:0016:00
17:1017:1017:10
17:1017:1017:10
17:1017:1017:10
17:1017:1017:10
Rezultāti