Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiTālšaušanas nodarbība medniekiem


25.03.23

Pieteikšanās LMS un NBS organizētajāi tālšaušanas nodarbībībai "Vienoti valstij!", kas notiks 2023. gada 22. - 23. aprīlī, Ādažos, slēgta!
Treniņšaušanā aicināti piedalīties visi mednieki, kuriem ir derīga medību vai sporta ieroču atļauja, kā arī NBS un Zemessardzes pārstāvji.
Treniņšaušanas mērķis ir iesaistīt un apmācīt pēc iespējas vairāk mednieku, kas reti vai nekad nav piedalījušies publiskajās tālšaušanas un augstas precizitātes šaušanas treniņos, kā arī palīdzēt izanalizēt rezultātus un kļūdas.
Ieroči un munīcija:
Vītņstobra ieroči un tēmekļi, kas atļauti Latvijas medību noteikumos. Nav atļauts izmantot: ieročus, kuriem nav noņemtas siksnas, karabīnes, kuru kalibrs mazāks par .222 Rem. vai lielāks par .338, un kuru patronas ir ar apmales kapselēm. Atļauts izmantot priekšējo divkāju balstu (bez precīzas pieregulēšanas sviras - “joystick”) vai maisu un paliktni (dēli), un aizmugurējo laidnes balstu vai maisu. Nav atļauts izmantot “pilno” priekšējo statīvu (benchrest front rest) un balsti nedrīkst būt savienoti.
22.04. no 8:30 līdz 17:00 - treniņšaušana
23.04. no 9:30 ieskaites šaušana
Reģistrējotier lūdzam norādīt vai plānojat piedalīties vienu vai abas dienas

 Nolikums<<<

 


Atpakaļ