Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiJaunumi

18.aprīlī paredzētais Latvijas kausa 1.posms (SK-50) Mārkulīčos ATCELTS
15.04.20

 Tā kā valstī joprojām spēkā ir aicinājums būt atbildīgiem un neveicināt koronavīrusa izplatību, 18.aprīlī paredzētais Latvijas kausa 1.posms (SK-50) Mārkulīčos ATCELTS.


Lasīt vairāk
Atbilde Konstantīnam
15.04.20

 Mājas lapā sasa.lv tika saņemts Konstantīna jautājums par šaušanas iespējām pa skrejošu mežacūku 35metros. Tā kā vēstulē nav minēts ne tālruņa numurs, ne epasta adrese, lūgums rakstītājam sazināties ar Vilni Jaunzemu pa tālr. 29363936.


Lasīt vairāk
28. -29. martā Ādaži poligonā notiks jau 5. tālšaušanas sacensības medniekiem “Vienoti Valstij!”.
09.03.20

28. un 29. martā Ādažu poligonā notiks kārtējās Nacionālo bruņoto spēku un Latvijas Mednieku savienības organizētās tālšaušanas sacensības medniekiem “Vienoti Valstij!”.

Pieteikties šeit - Online pieteikšanās

SACENSĪBU NOLIKUMS


Lasīt vairāk
Ielūgums uz BALTI CUP 2020 & JAANIKESE KV 2020
28.02.20

Tikko saņemts ielūgums uz 2020. gada Baltijas čempionātu SK-35 un  Jannikese kausa izcīņa SK-50

Sacensības notiks  28.03-29.03.2020.

Sīkāka informācija no 29.02. būs pieejama interneta vietnē  http://www.jaanikese.ee 

Reģistrācija sāksies 1. martā. Pēdējais reģistrācijas datums 22. marts.  

Ielūgumu skatiet ŠEIT

Baltijas čempionāta nolikumu skatiet ŠEIT

 Jaanikese kausa izcīņas nolikumu skatiet ŠEIT

REĢISTRĀCIJAS veidlapu skatiet ŠEIT

Šaušanas laiku 28.martam veidlapu skatiet ŠEIT

Vecāku atļaujas veidlapu skatiet ŠEIT


Lasīt vairāk
Atbilde jaunajam medniekam Viktoram
19.02.20

 www.sasa.lv administrācija caur mājas lapu ir saņēmusi jautājumu no jaunā mednieka Viktora, kuram ir interese  par papildu šaušanas iespējām pa mērķi kā ar gludstobru, tā arī vītņustobra medību ieroci.  Vai ir iespēja saņemt papildu informāciju par dalību sacensībās?

Paldies Viktoram par jautājumu! Piedodiet, ka nākas atbildēs publiski. To darām tāpēc, ka Jūsu ziņā nebija norādīts ne tālruņa numurs, ne epasta adrese, lai varētu sazināties. Priecājamies, ka Jums ir interese par papildu šaušanas iespējām. Pirmkārt, aplūkojiet šajā mājas lapā publicēto šautuvju adreses un izvēlieties sev tuvāko  un  - izmantojiet iespējas patrenēties šautuvē. Otrkārt, sekojiet līdzi šaušanas kalendāram. Ikviens, kurš vēlas uzlabot savas šaušanas prasmes, iegūt jaunu pieredzi un satikt citus šaušanas entuziastus, ir vienmēr  aicināts uz sacenībām. Visa medību sportistu saime priecāsies par katru jaunu dalībnieku!  Un treškārt - ja ir kādi jautājumi, droši zvaniet šīs lapas administratoram, sporta klubs Mārkulīči  vadītājam, Mārkulīču šautuves instruktoram Vilnim Jaunzemam, kurš ir viens no medību šašanas sacensību rīkotājiem Latvijā. Viņš labprāt Jums izstāstīs visu daudz sīkāk un pamatīgāk. Vilni var sazvanīt pa tālr. 29363936


Lasīt vairāk
10