Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiJaunumi

Agnim Dombrovicam panākumi Heli Rass piemiņas kausa sacensībās Igaunijā
04.05.18

Vairāki  Latvijas ložu šaušanas sportisti 28.un 29.aprīlī piedalījās Heli Rass piemiņas kausa sacensībās Igaunijā. Agnis Dombrovics uzrādīja vērā ņemamus rezultātus šaušanā ar mazkalibra ieroci pa skrejošu mērķi 50m. Lūk, rezultāti:
50m (20+20 šāvieni MIX)

50m (30+30 šāvieni)

 Heli Rass piemiņas kauss ir tradicionāls Igaunijas šaušanas pasākums, kas ieguvis popularitāti šaušanas sportistu vidū. Par to liecina kaut vai tas, ka kausa izcīņa tiek rīkota 46. reizi.
Uz sacensībām igauņi aicina ložu šāvējus arī no kaimiņu valstīm - Latvijas, Lietuvas, Somijas. Šī kopā sanākšanas reize ir kā sacensību sezonas atklāšana olimpisko disciplīnu ložu šāvējiem.

Tradicionāli sacensībās tiek iekļauta arī šaušana ar mazkalibra ieroci pa skrejošu mežacūkas mērķi 50m - gan 20+20 šāvieni MIX, gan 30+30 šāvieni. Lai gan šīs disciplīnas vairs nav olimpiskās, tās daudziem šāvējiem ir pierastas un patīk. Agnis Dombrovics atzīst, ka igauņi bijuši patiesi iepriecināti par latviešu līdzdalību sacensībās. Agnis vērtē, ka sacensības notikušas labā gaisotnē - pasākums bijis labi organizēts, ELVA šaušanas bāze iekārtota lieliski. Igauņi izteikuši vēlmi biežāk redzēt Latvijas sportistus viņu populārākajās sacensībās gan šaušanā ar .223 kalibra ieročiem p "Eiropas zvēriem", gan pneimatisko ieroču un mazkalibra ieroču šaušanas sacensībās.


Lasīt vairāk
Lady HUNT laipni aicina 5.maijā uz šaušanas pasākumu
03.05.18

 Dāmas un kungi!

Atgādinām, ka Dāmu mednieču klubs “Lady HUNT” laipni aicina uz šaušanas pasākumu “Vanadziņš”.

Kad? - 2018.gada 05.maijā plkst. 10:00! Reģistrācija no 9:00!!!

Uzmanību! - Ir precizēts nolikums!

 NOLIKUMU skatīt šeit.

 


 


Lasīt vairāk
Atceltas sacensības Zvārdes Dižmednieks
18.04.18

 4.maijā paredzētās sacensības ZVĀRDES DIŽMEDNIEKS Zvārdes šautuvē atceltas šautuves remonta dēļ.


Lasīt vairāk
5.maijā dāmu mednieču kluba Lady HUNT rīkots pasākums
18.04.18

Dāmu mednieču klubs “Lady HUNT” laipni aicina uz šaušanas pasākumu “Vanadziņš”.

Kad? - 2018.gada 5.maijā plkst. 10:00!

Kur? - Šautuvē „Kalnāji”, kas atrodas Rīgas reģionā, Sējas novadā, pie autoceļa Saulkrasti-Bīriņi, 7 km no Saulkrastiem, Koordinātas: 57.274768, 24.580880

Ko darīsim? – Šausim uz lidojošiem mērķiem – šķīvīšiem!

Latvijas dāmu mednieču kluba “Lady HUNT” kopā ar Medību-sporta klubu “Vanagi” un Mednieku skolu Taurs organizē šaušanas pasākumu medniekiem brīvā gaisotnē!

Pasākums ir orientētas uz visiem interesentiem, kas vēlas pilnveidot savas prasmes šaušanā. Būs šaušana uz šķīvīšiem, būs pneimatika, būs instruktori, kas laipni pamācīs, ja tas būs nepieciešams!

NOLIKUMS

Šaujiet garām!
Dāmu mednieču klubs “Lady HUNT”


Lasīt vairāk
21.aprīlī Palejās Madonas novada atklātais čempionāts
16.04.18

 Pavasaris rit pilnā sparā, kas nozīmē, ka klāt ir arī pirmās sacensības šautuvē "Palejas", kur šausim pa 5 disciplīnām: Skrejošo meža cūku, Skrejošo alni, apvienoto Sportingu+Amerikāņu trapu, Universālo mednieku, kā arī Apaļo stendu! Šoreiz, pateicoties SIA "MTE" pozitīvas pārmaiņas skrejošās mežacūkas stendā - jaunas skrejošo mērķu iekārtas!

 

Tradicionāli, pateicoties ilgadējiem sacensību atbalstītājiem – “Čeprova veikals” un “Huberts”, starp klātesošajiem dalībniekiem notiks izloze par pārsteidzošām un iespaidīgām balvām: IZCILO OPTISKO TĒMEKLI – MEOPTA MeoStar R2 2,5-15x56 RD 4C UN LED TELEVIZORU LG 32LJ500U!

Tā kā laiks solās būt labs, gaidīsim Jūs uz spraigu cīņu un labi pavadītu laiku šautuvē "Palejas"!

 

 

 

 


Lasīt vairāk
18