Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiJaunumi

Dāmu mednieču kluba Lady HUNT šaušanas sacensības Spring Cup 2016 - Skrundas mežacūka un Dobeles buks
28.04.16

 

Dāmas un kungi!
Dāmu mednieču klubs “Lady HUNT” laipni aicina!

14.maijā, Saldus novadā, Zvārdes šautuvē notiks Latvijas dāmu mednieču kluba Lady HUNT pirmās oficiālās šaušanas sacensības Lady HUNT Spring Cup 2016!
Šaušanas disciplīnas: Skrejošā mežacūka 35 metros un šaušana pa šķīvīšiem atbilstoši kompaksportinga noteikumiem. Mērķi pielāgoti dalībnieku mērķa grupai.

Клуб женщин охотниц Латвии "Lady HUNT" приглашает!

Наши международные друзья - Охотницы и Охотники!

Приглашаем Вас на любительслий Турнир, который организирует Клуб женщин охотниц Латвии "Lady HUNT" по содействию с Охотничьим клубом "Талава"! 


Lasīt vairāk
Lejasciema kausa izcīņa pārcelta dienu agrāk - uz 30.aprīli
21.04.16

UZMANĪBU!  Lejasciema šautuvē paredzētās sacensības notiks sestdien, 30.APRĪLĪ. Tas ir par dienu agrāk, nekā bija paredzēts iepriekš. . 


Lasīt vairāk
Pirmās sacensības Palejās - jau 30.aprīlī
16.04.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jau 30.aprīlī šautuvē "Palejas" norisināsies Madonas novada atklātais čempionāts šaušanā 1.posms +Latvijas kausa izcīņa pa Skrejošo alni 100m, skrejošo meža cūku 35m, kā arī apaļo stendu!


Lasīt vairāk
Meistaru saraksts 2016. gadam
08.04.16

 Ir sagatavots  meistaru grupas saraksts šaušanas disciplīnā Sk-35 (skrejoša mežacūka 35m). 

Aicinām ielūkoties! 

Meistari SK35


Lasīt vairāk
Lielais sacensību laiks Reišmalīšos ir sācies!
06.03.16

Šogad Alojas mednieku kluba rīkotajā "Pavasara kausā 2016" divi jaunumi! 
Pirmais ir par meitenēm - viņas tiks apbalvotas SK-35 papildus savā konkurencē. Netiek dalītas meistaros un amatieros, un, protams, viņas cīnās arī kopējā konkurencē ar "večiem".
Otrais jaunums: sezonas balvas izcīņa starp tiem dalībniekiem, kas piedalījušies pavasara un vasaras kausos disciplīnās Alojas ātršaušana un SK-35. Viņiem - Mārča Mūrnieka mākslas specdarbs un prēmija.
Laipni gaidīti Alojā!
Aigars Rumbergs, 29455304


Lasīt vairāk
31