Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiJaunumi

III Latvijas Siluetu ziemas kausa 3.posma rezultāti un foto
12.01.15

3. posma rezultāti    Kopvērtējums  Foto


Lasīt vairāk
Pilnsapulcē lemts par izmaiņām kausa posmu norisē un vērtējumā
29.12.14

26.decembrī Purnavu muižā notika  LŠF stenda un medību šaušanas sekcijas valdes sēde un 
biedru pilnsapulce.
Tajā tika pārrunāts padarītais gada garumā un apspriesti priekšlikumi nākamajai sacensību sezonai.  Tika nolemts grozīt Latvijas kausa izcīņas norisi, atceļot finālu un tā vietā ieviešot finālposmu, kā arī tika  mainīta kārtībā, kā tiks apkopoti rezultāti.

Sīkāk par to PILNSAPULCES PROTOKOLĀ.

Vēlreiz precizēšanai  - 2015.gada sacensību kalendāra PROJEKTS (precizēts 26.12.2014.)


Lasīt vairāk
Pārgaujas novada sacensības visu gadagājumu medniekiem
27.09.14

 

 

 

 

27.septembrī Mārkulīčos notika Pārgaujas novada atklātās medību šaušanas sacensības, ko rīkoja sporta klubs “Mārkulīči”. Mednieki vecumā 60+, kā arī sievietes drīkstēja šaujot izmantot vairākus atvieglojumus. 

Sacensības tiek rīkotas tieši ar tādu mērķi, lai tajās uzdrošinātos piedalīties pēc iespējas visi mednieku kolektīva dalībnieki.


Lasīt vairāk
Sveicam Agni Dombrovicu skaistā un apaļā jubilejā!
16.09.14

LŠF Stenda un medību šaušanas sekcija šodien sumina Agni Dombrovicu, šaušanas sporta meistaru, treneri un šā gada labāko šāvēju pa "skrejošo alni 100m" 50.Dzimšanas dienā!


Lasīt vairāk
Latvijas Kausa finālā notika spraiga cīņa par gada labākā šāvēja titulu
14.09.14

13.septembrī Mārkulīčos Latvijas Kausa izcīņas finālā šaušanā "skrejoša mežacūka 35m" (SK-35) cīņā par gada labākā šāvēja titulu sacentās 30 sportisti, no kuriem desmit bija junioru grupas dalībnieki.
Sacensības bija spraigas, rezultāti atšķīrās vien pa punktam vai itin bieži bija vienādi labi. 
Pa skrejošās mežacūkas mērķi tika raidīti 840 šāvieni, no kuriem 490 bija trāpījums desmitniekā. Nulles bija vien 14. Katrs otrais šāviens - desmitnieks!

Tika uzstādīts jauns Latvijas rekords, ko sasniedza komanda BEBRA KUNGS, 8 sērijās kopā iegūstot 774 punktus. Juris Zelts atkārtoja savu rekordu - 100 punkti no 100 iespējamiem.

Izcilu sniegumu uzrādīja trīs juniori - Dairis Neilands, Edžus Bumbiers un Valters Valgelins, kuru rezultāti no 100 punktiem katrā sērījā bija no 96-99.

Par 2014.gada LABĀKO ŠĀVĒJU disciplīnā SK-35 tika atzīts Ojārs Dālders (Mārkulīči), par 2014.gada LABĀKO ŠĀVĒJU disciplīnā SK-100 - AGNIS DOMBROVICS (Bebra kungs).

Abi uzvarētāji saņēma īpašās balvas, ko dāvāja oficiālais VW dīleris Latvijā "Mūsu auto Valmiera".


Lasīt vairāk
35