Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiDainis Upelnieks veiksmīgi startējis starptautiskajās sacensībās Viļņā un Minskā


06.09.12

25 un 26 augustā Viļņā Dainis Upelnieks veiksmīgi startēja Žalgiris Grand Prix komercsacensībās, kas  ir lielākās stenda šaušanas sacensības Baltijas valstīs ( internetā www.zalgirisgp.lt )
Kā stāsta Dainis, konkurence bijusi ļoti sīva, jo bija ieradusies Krievijas izlase pilnā sastāvā! Kā jau bija gaidīts, Krievijas sportisti noteica toni un līdz ar ar Valerija Šomina sniegumu bija pārliecinoši sacensību līderi visā to garumā.

V. Šomins uzstādīja sacensību rekordu 223 no 225 punktiem!!! Šis šāvējs šīs vasaras Olimpiskajās spēlēs Londonā ieņēma 4. vietu, pašlaik viņš ir pārliecinošs Nr.1 Krievijā.

Dainis atzīst, ka sacensības pašam bija veiksmīgas, jo Dainis izcīnīja 5. vietu un uzstādīja personisko rekordu 210 no 225 (tā ir lielā programma – parasti tikai komercsacensībās)! "Bija tā, ka es vienīgais no citas tautības pārstāvjiem iekļuvu finālā – starp labākajiem sešiem, tas ir 5 krievi un viens latvietis! Aiz manīm palika lietuvieši, igauņi – tostarp 2008. gada pasaules čempions, poļi, baltkrievi un francūži".

Savukārt 1. un 2. septembrī Dainis Upelnieks startēja Baltkrievijas atklātajā čempionātā Minskā. Šajās sacensībās Dainis piedalījies pirmo reizi un biju ļoti pārsteigts par fantastisko Minskas šutuvi, jo tā ir viena no labākajām šautuvēm visā Eiropā! Info var atrast www.klub.by

Konkurence oreiz nav bijusi pārāk liela, tomēr cīņa bijusi  spraiga!! Pēc pirmās sacensību dienas Dainis ierindojies pašā galvgalī un ar rezultātu 70 no 75 ieņēmis pirmo vietu. Protams, starpība ar pārējiem sportistiem bija tikai 1 punkts, tāpēc otrā diena solījās būt spraiga. Kā par spīti, šī diena vairs nav bijusi tik labvēlīga, un, kā saka Dainis:  "Sacensību izskaņā atkritu uz 4. vietu, piekāpjoties vienīgajai Krievijas pārstāvei, lietuvietim un ukrainim, tiesa no pirmās vietas mani šķīra 2 punkti un no trešās tikai viens punkts!!!

Vēl Dainis atzīmē, ka katrās sacensībās rezultāts bija virs olimpiskās normatīvas!

Pielikumā foto no  Žalgiris GP sacensībām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Atpakaļ