Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiBaltijas atklātais čempionāts 2020, Rīgā.


03.08.20

 Aizvadītajā nedēļas nogalē šautuvē Riga Shooting Center notika Baltijas čempionāta 3. posms apaļajā un tranšejas stendā.

Pateicoties šautuves vadības ieguldītajam darbam, šāds pasākums varēja notiek pirmo reizi ilgajā 15 gadus šautuves pastāvēšanas vēsturē. 

Starptautiskās sacensības noritēja raiti un labā kvalitātē. Piedalījās 50 šāvēji no 4 valstīm - Latvija, Lietuva, Igaunija un Somija.

Tranšejas stendā uzvarēja somu šāvējs Jukka Laakso, otrais pašmāju sportists Atis Vēveris un trešais kvalifikācijas līderis igaunis Andres Kull.

Jauniešiem tranšejas stendā uzvareja Kārlis Jurgenovskis, otrais Henrijs Ansons, trešais Niklāvs Vēvers, visi no Latvijas.

Komandu konkurenē pirmajā vietā Igaunijas komanda, otrie latvieši un trešie lietuvieši.

Apaļajā stendā uzvaru svinēja Ronaldas Račinskas no Lietuvais, otrais Tonu Tammist no Igaunijas un trešais kvalifikācijas līderis Dainis Upelnieks no Latvijas.

Jauniešu konkurncē uzvaru svinēja lieliski startējošais Roberts Ķēniņš no Latvijas, otrais Tomas Vaitekūnas no Lietuvas un trešais Lauris Pēteris Vējš no Latvijas.

Komandu konkurencē uzvaru svināja latvieši, otrie lietuviešu un trešie igauņi.

Kopējie rezultāti šeit!

 


Atpakaļ