Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiLatvjas kauss 2020 noslēdzies ar ģimeniski emocionālām sacensībām Tēvu dienā.


17.09.20

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgas šautuvē risinājās Latvijas kausa 2020 finālposma sacensības stenda šaušanā, neskatoties uz vējainajiem laikapstākļiem, sportisti demonstrēja lielisku sniegumu, turklāt Emīlam Starodubcevam izdevās sasniegt personīgo rekordu 117 no 125 punkti, kas ir atbilstošs rezultāts sporta meistra normatīvam. Šis rezultāts deva Emīlam pirmo vietu apaļā stenda kvalifikācijā.

Sacensību atklāšanas ceremonijā tika pasniegtas Sporta meistara kandidāta apliecības un nozīmītes diviem jauniešiem, kuri aizvadītajā sezonā ir demonstrējuši lielisku progresu un rezultātus. Abi jauneši lieliski sevi parādīja arī sacensību gaitā. Foto: No kreisās Lauris Pēteris Vējš un Roberts Ķēniņs.

Apaļais stends:

Finālisti: no kreisās Roberts Ķēniņš, Egils Āboliņš, Valdis Kalējs, Lauris Pēteris Vējš, Dainis Upelnieks un Emīls Starodubcevs.

 Par posma uzvarētāju kļuva jaunietis Lauris Pēteris Vējš, otrais Egils Āboliņš un trešais Emīls Starodubcevs.

Sezonas kopvērtējumā uzvarēja un Latvijas kausa ceļojošo trofeju izcīnīja Dainis Upelnieks, otrajā vietā Emīls Starodubcevs un trešajā vietā Lauris Pēteris Vējš.

  

Jauniešu konkurencē finālsacensības uzvarēja Lauris Pēteris Vējš, otrais Roberts Ķēninš un trešā Anda Lita Vāvere.

Jauniešu kategorijā sezonas kopvērtējumā uzvarēja Roberts Ķēniņs, otrais Lauris Pēteris Vējš un trešā Anda Lita Vāvere. Roberts un Lauris-Pēteris sezonu noslēdza ar vienādu punktu skaitu, un kopvērtējuma uzvarētājs tika noskaidots pāršaudē.

Sieviešu konkurencē piedalījās divas dalībnieces, uzvarēja Anda Lita Vāvere un otrā Santa Upelniece.

 

 Komandu konkurencē par neapstrīdamiem finālposma uzvarētājiem kļuva Bauskas Zemgaļi, savukārt sezonas kopvērtējumā uzvaru izcīnija Iecavas novada Zirnieki, trešie Kuldīgas komanda.

 

Tranšejas stends:

Par Latvijas kausa finālposma uzvarētāju kļuva Atis Vēveris, otrais Edgars Gailītis un trešais Tālis Jurgenovskis.

Kopvērtējumā uzvaru izcīnija un ceļojošo trofeju uz gadu ieguva Edgars Gailītis, otrais Atis Vēveris un trešais Tālis Jurgenovskis.

Ar priecīgu vēsti var paziņot, ka tranšejas stendā sāk attīstīties Jauniešu konkurence, kur uzvaru finālposmā un kopvērtējumā izcīnija Kārlis Jurgenovskis, otrais Niklāvs Vēveris un trešais Henrijs Ansons.  

Sieviešu kategorijā, kā vienīgā un labākā šāvēja tika apbalvota Diāna Upelniece.

Komandu konkurencē gan finālposmā, gan kopvērtējumā uzvaru izcīnija Saldus komanda, otrie Iecavas novada Zirnieki, trešie komanda Cauna

Rezultāti atrodami šeit.

 

 


Atpakaļ