Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiLatvijas čempionāts 2021 stenda šaušanā, Kuldīgā.


12.07.21

 Aizvadītajā nedēļas nogalē Kudīgā, noskaidroti 2021. gada Latvijas čempioni stenda šaušanā apaļajā un tranšejas stendā. Milzīgs paldies dalībniekiem par atsaucību un kuplo dalībnieku skaitu, jo īpaši tranšejas stendā. Pirmo reizi sacensību vēsturē bija pilnas visas kategorijas. LŠF vadība novēl sacensību organizatoriem, lai tā būtu vienmēr.

Tranšejas stends.

Vīriešu konkurencē uz piedestala pakāpieniem kāpa "jaunas sejas". Par zināmu pārsteigumu parūpējās Andis Apse un Andris Svārups, ļoti atzīstami startējot, izcīnīja zelta un sudraba godalgas, cīņa bija sīva līdz pēdējiem mērķim, jo uzvarētājs tika izšķirts pēc fināla pāršaudē. Raivo Tuka izcīnot bronzas godalgu, tika pie pirmās medaļas Latvijas čempinātos.

 

Dāmu konkurencē uzvarēja Diāna Upelniece, otrā Sanita Bērziņa un trešā Madara Onužāne-Saliņa.

 

Jauniešu konkurence atdzimst tranšejas stendā jaunā kvalitātē, jo jauniešu skaits ievērojami pieaug! Par Latvijas čempionu kļuva 12 gadus jaunais Kārlis Jurgenovskis, otrais Andis Mārtiņsons un trešais Leons Kļaviņs. Nelielu atbalstu jaunieši saņēma no Daugavpils skrošu rūpnīcas, sņemot Pionki patronas.

 

 Komandu konkurencē - 1. vieta Saldus, 2. vieta Iecavas novada Zirnieki, 3. vieta Meža sports.

 

 

Apaļais stends.

Vīriešu konkurencē par Latvijas čempionu kļuva Dainis Upelnieks, finālā sašaujot 57 mērķus no 60, otrais Valdis Kalējs un trešais Emīls Starodubcevs.

Dāmu konkurencē uzvaru svināja Anda Lita Vāvere, otrā Santa Upelniece un trešā Aleksa Aure.

 Junioru konkurencē uzvaru svinēja Lauris Pēteris Vējš, otrais Roberts Ķēniņš un trešais Raiens Kukutis.

Komandu konkurencē - 1. vieta Bauskas Zemgaļiem, 2. vieta ŠK Skuķīši, 3. vieta Iecavas novada Zirniekiem.

Rezultāti šeit!


Atpakaļ